Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Profi sminkesek! Tudnátok...

Profi sminkesek! Tudnátok válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Van egy alap sminkes képzésem,de kb semmit sem tudok. Még szempillát felrakni sem. Azt szeretném tudni hogy mindent külön kell megtanulni? Hogy kezdjek el sminkelni? Ti hogy tanultátok meg mindezt?

2018. máj. 29. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs hozzá érzéked, kreativitásod, ötleteid, akkor sehogy. Hiába a papír. Nekem nincs (még) papírom, mégis sminkesként is dolgozom és több tízezer feliratkozóval büszkélkedő csatornám is van. És én ellestem ezt a szakmát, rengeteget nézek másokat, kipróbálok minden trükköt, máshogy nem lehet. Hiába mondom, hogy szemöldökcsipesz közé fogd a műszempillát és először középre illeszd, utána kívül majd belül, ha neked éppen a kézzel feltett, rányomogatós változatra fog ráállni a kezed. Vagy a cat eyeliner-nél is, hiába húzza meg más előbb a külső cicás ívet, aztán a szempillatövek fölött 1 mm-rel az egyenes vonalat, és utána tölti ki tussal, ha én előbb a vonalat csinálom, aztán a cicás ívet, mert nekem így könnyebb. Tanulj, kísérletezz magadon, anyukádon, barátnődön.
2018. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CLH15 válasza:
100%
kreativitás és gyakorlat az egész. én pl amikor kezdtem a szemöldököm sminkelését, hú... ha visszanézek képeket, totális katasztrófa. de aztán belejöttem, mindenki arca más és mindenkinek más áll jól. minden gyakorlat kérdése, ne keseredj el ha valami nem sikerül rögtön, egy idő múlva egyre jobban megy. ajánlani tudom a youtubeon videók nézését, sokat segít és öttleteket is meríthetsz belőle (angol nyelven még több dolgot találsz). mindennek megvan a technikája meg a saját tapasztalatod is segít úgyhogy fogj bele aztán egyre jobb lesz. ha szeretnéd akk privátban leírhatom részletesebben hogy én mit milyen sorrendben és hogy szoktam használni, örülök ha segíthetek :)
2018. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!