Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Industrial piercing. Industria...

Industrial piercing. Industrial piercinget szeretnék szúratni. Miután rendesen begyógyul a seb és kiveszem a piercinget összetud forrni a lyuk ami ott marad?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy össze. De minek csináltatod, ha már most ki akarod venni?
2017. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom kivenni, csak a szüleim ezzel a feltétellel engedik meg.
2017. febr. 21. 15:30
 3/3 anonim válasza:

Nem szabad hosszabb időre kivenni (én még 10 percre meg 1-2 órára sem merem kivenni és már 9 hónapos) mert természetesen összeforr. Akkor éri meg megcsináltatni, ha tudod, hogy évekig szeretni fogod, máskülönben kidobsz majdnem egy 10-est az ablakon, annak meg semmi értelme.

Ha a szüleid csak úgy engedik meg, hogy időnként ki kéne venned, vagy akár ők nem is akarják látni, akkor ne csináltasd meg, várj inkább és csináltasd meg akkor, amikor nem szólhatnak érte. (Én azután csináltattam meg miután elköltöztem otthonról, van olyan rokonom, aki azóta se tudja hogy van, aki meg tudja, annak semmi baja nincs vele (pedig előtte már akkor "kitagadott", ha csak beszéltem róla)).

2017. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!