Túl sokat sminkelek?

Figyelt kérdés

Mindennapi sminkem,sulin kívül:

-Maybelline New York korrektor

-Rimmel London szemöldökceruza

-szemöldökformázó gél

-Miss sporty szempillaspirál

-Essence kontúr paletta

-Miss sporty higlighter

-Nude(kb.) matt folyékony rúzs: Miss sporty 200 lively rose vagy Rimmel london stay matte liquid lip colour 700 be my baby

És használok krémet a korrektor előtt,amit sokan alapozónak néznek pedig csak van egy kis színe...

Suliba meg amit használok az: aknecolor light krém, korrektor,szempillaspirál,szemöldölformázó gél és higlighter(szemzugomba)


2018. jún. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi idős vagy? De az tuti hogy sok youtube vidit nézel, mert ez a márkás felsorolás vicces :D Nyáron nem pakolnék fel ennyit az tuti. Ha nagyon problémás a bőröd akkor elfér a korrektor alapozo, alaalapozas.. de ha nem, nyaron eleg csak a necces részeket sztem, a többit hagyd lélegezni. A highlighter meg tényleg fesleges.
2018. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott van a kulcsszavak között :)
2018. jún. 4. 18:57
 3/5 anonim válasza:
22%
Hát szerintem ez kicsit túlzás. Nekem bőven elég lenne egy kis alapozó meg esetleg szájfény. A szemöldöködnek (és neked is)jobb, ha mondjuk havonta egyszer kozmetikus kiszedi meg befesti, így legalább megspórolsz egy kis időt reggelente. De ez is attól függ mennyi idős vagy, mert ez nagyon műnek tud látszani. Én speciel semmit nem használok az arcomra, már vagy egy éve abszolút nem sminkelek. Szerintem koncentrálj inkább a saját arcbőrödre, kend be hidratálókrémmel, az jót tesz neki (kivéve, ha alapból nagyon zsíros a bőröd).
2018. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
14 évesen ennyi smink nagyon sok!!!! Hogy nézel majd ki 10 év múlva? Egyébként milyen iskolában engedik meg a sminket?
2018. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
annyira tpic. ez sok. 14 évesen szerintem semmi szükség ennyi alapozóra meg higlighterre. egy kis korrektor oké meg szájfény, esetleg még a spirál... de ez a sok minden. nem a korodból indulok ki,de belegondoltál már, hogy lehet hogy smink nélkül fel sem ismernének az emberek? :)
2018. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!