Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokat ártana a bőrömnek, ha...

Sokat ártana a bőrömnek, ha egy foltra tennek este is (nappal ra is) korrektort+púdert?

Figyelt kérdés
3napos golyataborba megyek,és van egy olyan heg az arcomon amit ,ha megyek valahova rasminkelek,viszont este mivel meg nem múlt el teljesen latszik,zavaróan.Nagyon artanek a birom el,ha 2ejszaka,3nap is lenne rajta korrektor?Persze este+reggel is lemosná,letisztitanam a borom,és úgy lennem ujra..ez tudna okozni valami problémát,vagy egyszeri esettől nem lesz baj?

2017. aug. 14. 11:00
 1/4 A kérdező kommentje:
neharagudjatok,a telefonom automata javitoja sok mindent atirt,nem vettem eszre,remelem azert ertheto:D
2017. aug. 14. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit árthat hogy nem szellőzik a bőröd, és esetleg pattanásos is lehet ott. Amúgy nem hallottam még senki olyantól, hogy ennyitől komolyabb baja lett volna.
2017. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kibirod.😊
2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan, nem lesz akkora bajod.:) Miután hazamész a gólyatáborból radírozz, rakj rá arcmaszkot és kész is. Esetleg lesz pár pattanásod, de azokat kibírod.

(Problémás nekem is a bőröm)

2017. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!