Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen szempillaspirált...

Ti milyen szempillaspirált használtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki szeretnék próbálni valami új szempillaspirált, jelenleg L’oreal Miss Baby Roll-t használok. Nektek melyik vált be?

2018. jún. 9. 09:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
En is azt hasznalok es imadom, de szinten probalnek valami ujat mar
2018. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én a Maybelline push up angel szempillaspirált használom és imádom. Nekem alapból elég sok, fekete és dús a szempillám, de nagyon szépen szétválasztja őket, sokkal hosszabbnak tűnnek tőle. Nem potyog le, tartós, de azért nem az a levakarhatatlan fajta. Ha víz éri, nem jön le azonnal, de ha megtörlöd a szemed, azért kicsit elkenődik. Az ára elég sok, de glamour napokon megéri betárazni ötven százalékos kuponnal. :D
2018. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azt használom ami a sminkes fiókomban van. Félig kiszáradt, valami fekete cucc. Lekopott az írás róla szóval nem tudom milyen :/
2018. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Maybelline Lash Sensational - számomra ez “A szempillaspirál.”

Gyönyörűen íveli a pillákat, és hihetetlen drámai tekintetet eredményez.

Korábban próbáltam a Push Up Angelt is, de annak a tartóssága nem fogott meg. Ez pedig röhögve kibír 24 órát a szemen, még este is olyan stabilan áll, mint valami műszempilla.

Sok spirálnál tapasztaltam, hogy felvitel után lazán le lehet csipegetni a terméket a pillákról. Na! Ez az egyetlen, amivel nem ez a helyzet. Ja, és a “nem vízálló” verzióról beszélek, de egyébként ezt is annak mondom. Könnyezés, víz sem árt neki. Csak olajos lemosó tudja lekapni a pillákról.

2018. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Essence szempillaspirálja a favorit:

[link]

Nem potyog, nem kenődik el a nap végére, szép ívet ad a pilláimnak, dúsít és hosszabbít és olcsó is. Mi kell még? :D

Próbáltam márkásabb spirálokat is (Loreál, Maybelline), de ennél maradtam.

2018. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bourjois Twist Up The Volume Ultra

Most ezt használom, nekem bejött, nem potyog le, tartós.

2018. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A ciennek van nagyon jó, vízálló spirálja. Vízálló is van belőle. Fekete a színe.
2018. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármint van sima és vízálló is.
2018. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Maybelline Push Up Drama a kedvencem. Oké, potyog, de olyan erős fekete, és fél órán át kenhetem fel, nem szárad be. Nekem mindig ez a bajom, hogy a második rétegre megszárad a pillám, és pókláb lesz.
2018. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Avon Luxe vagy Essence Maximum Definition. Ezt a kettőt váltogatom
2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!