Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű pomàdét rendeljek?

Milyen színű pomàdét rendeljek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni/rendelni egy ABH szemöldök pomádét, de bizonytalan vagyok a színválasztást illetően. A hajam sötét, hamvas "szürkésbarna", viszont a szemöldökszálaim teljesen feketék. A vöröses és sötét tónusok borzalmasan állnak nekem, ebben biztos vagyok :D Eddig az ash brown árnyalat fogott meg a legjobban, de én tényleg nem nagyon értek a színekhez, és nem szeretnék mellé nyúlni sem, hiszen sajnos nem egy olcsó dolog. Szerintetek?
2018. jún. 17. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokkal sötétebb a szemöldököm a hajamnál, de pont ezért nem szabad nagyon sötét színt venni, kivéve ha Kiszel Tünde akarsz lenni.

A szabvány szerint a hajnál két árnyalattal világosabb színt kell választani, mert így lesz természetes, és nem túl sötét.

Mindenképp hamvas árnyalatot rendelj.

Nekem pl. hamvas sötétszőke hajam van, a szemöldököm pedig természetes sötétbarna. “Dark blonde” árnyalatot használok.

2018. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!