Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan színezett kontakl...

Tudtok olyan színezett kontaklencsét, amit napi lencsére rátéve is lehet hordani?

Figyelt kérdés

Gyakran látok olyanokat, amiket havi (dioptriás) lencsére rá lehet rakni pluszban, de olyannal még nem találkoztam, ami napival is működne, úgyhogy gondoltam megkérdezem itt, hogy van-e ilyen egyáltalán?

A válaszokat előre is köszi:)



2018. jún. 22. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy őszinte legyek, én még nem hallottam ilyenről. olyan van, ami egyszerre dioptriás és színezett, de ez az egymásra rakosgatós dolog már csak higénia szempontjából sem túl okés, legalábbis én nem vállalnám be.
2018. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2003 óta hordok kontaktlencsét, és ilyenről még nem hallottam. Cylinderes a szemed,és színeset szeretnél? Mert az szinte lehetetlen....
2018. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha létezne havi lencsére rakható színes, azt napira is lehetne tenni, de nincs ilyen
2018. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!