Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok jó szempillaspirálokat...

Tudtok jó szempillaspirálokat ajánlani? Nektek mik váltak be?

Figyelt kérdés
A Loréal Lash Sensational nekem nem jött be :/
2018. jún. 23. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbbat keresel: Essence Lash Princess

Ha lehet drágább: Chanel Le Volume (ennek van vízálló verziója is)

2018. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érzékeny a szemem, a DM-ben kapható Alverde naturkozmetikum szempillaspirálja vált be.
2018. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Total Temptation most a kedvencem. Nagyon sűrű és hosszú szempillákat csinál.
2018. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket, jöhetnek még! :)
2018. jún. 23. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Rimmel Wake me up
2018. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nagyon rövid és egyenes szempilláim vannak és sose vált be egyik szempillaspirál sem. De kipróbáltam a L'Oreal Baby Roll szempillaspirálját és egyszerűen imádom! Nagyon tudom ajánlani! :)
2018. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a Cien fekete csomagolásút használom! Imádom, olyan óriás szempillákat csinál, hogy a levest a szempillámmal legyezem! :):D És még olcsó is, csak 700 Ft, pedig márkás! Szupeeeer!
2018. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!