Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jóféle szemöldökceruzát...

Milyen jóféle szemöldökceruzát tudtok ajánlani, ami természetes hatást kelt? Feketét.

Figyelt kérdés
Eddig amiket próbáltam, mind olyan természetellenes hatásúak, nem lehet szépen eldolgozni, nagyon látszik a csík. Vagy én lennék a béna? Olcsóbb kategóriákat próbáltam, essence, lovely stb. Tudtok valami jófajtát, ami bevált?
2017. dec. 16. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Essence és miss sporty cerkákat használtam, de hallottam, hogy a szemöldökpor természetesebb, így kipróbáltam azt. Valóban jobb a por, mint a ceruza. Oriflame volt az első, smit kipróbáltam, aztán Rimmelt használok most :)
2017. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az essence-nek a szemöldökporát használom sokkal természetesebb, mint a ceruza.
2017. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! A szemöldökport mivel kell felvinni? Nedvesen vagy szárazon?
2017. dec. 17. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit én használok Rimmelt, abban van vax. Először felviszem a vaxot, aztán a port. Van hozzá két oldalú ecsetke, aminek az egyik végével a vaxot, a másik végével port. :)
2017. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rimmel, Avon
2017. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fekete baromi ritkán nyújt természetes hatást ceruza formában, még fekete hajhoz is. Sötét hajnál érdemes mindig egy árnyaattal világosabbat választani. Nekem baromi sötét barna hajam van, és egy árnyalattal világosabb, és inkább nem túl meleg színű barnát használok, és természetes a hatása. Egyébként most Trend It Upból használok szemüldükceruzát, ill. a L'oreal Brow Artist Sculpt mousse-os szemöldökkencéjét.
2017. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!