Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy nagyon márkás rúzsból...

Sm's girl kérdése:

Egy nagyon márkás rúzsból amire nagyon vágytok egy mindennap hordható vagy inkább egy alkalmakkor hordható árnyalatot vennétek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a mindennap hordhatót, alkalmakra nem járok :) Nem szeretem azt, ha valami a polcomon díszeleg, az a rúzs azért volna, hogy használjam.
2018. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs olyan, hogy alkalomra/hétköznapra. Hétköznap is simán viselek bordó/lila/kék és más extra színű rúzsokat is. Tehát mindennapi használatra. Ha mondjuk minden hónapban 2-3x jársz alkalmakra akkorsem fogy el az a rúzs a lejárati idő alatt, és akkor nem kevés pénzt kell "kidobni"
2018. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rúzsból a színre vágyom,és nem a márkára.

Milyen márkára gondoltál? Mert attól hogy valami márkás még nem feltétlenül lesz jó is.

Nekem vannak minőséges rúzsaim,azokat használom alkalmakra. Hétköznap nem rúzsozom a szám,vagy csak natúrabb színekkel,az ócskább fajtából,mert akkor nem baj ha lekopik.

Nagyon márkásból akkor már olyat vennék amilyen színűre vágyom,hogy hordani is tudjam. Szép bordó,vörös,lila árnyalatok.

2018. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A BŐRÖDRE kened és ott marad (ameddig, addig). Nem úgy mint a szappan, vagy tusfürdő, vagy sampon, amit felkensz és lemosol.

Mindenképpen a jó minőségűt, hétköznapra is.

Amitől nem leszel kiütéses és nem viszketsz.

2018. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!