Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy sminkelni akarok?

Figyelt kérdés
Anyu nem sminkel és nem is olyan a kapcsolatunk, hogy mindent megbeszélnénk. Tudom többen kérdezték már, de csak a sablon válaszok vannak mindenhol. Képzeljétek magatokat a helyembe! Előre is köszi a válaszokat!

2018. jún. 27. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Korod? Hova akarod sminkelni magad? Milyen sminket akarsz?
2018. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Mintha magamat hallanám 1,5 évvel ezelőtt. Én is sokat agyaltam, hogy közöljem vele, végül amikor kérdezte, kell-e valami a Dm-ből, mondtam, hogy egy szempillaspirál meg egy szájfény. Mondjuk inkább magamnak szoktam venni. Úgyis megengedi, ha nem vakolatot akarsz az arcodra kenni (ami amúgy nem is szép). Azért majd mondd, mi lett.☺

2018. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el csak úgy sminkelni, úgyis lesz.rja, legalábbis velem így volt.
2018. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En csak ugy elkezdtem sminkelni magam, de mivel nem nutatta meg hogy csinaljam jol tok rosszul indult 😀 nagyon kiakadt anya, azota sem szereti ha sminkelem magam (pedig minden nap sminkelek es mar tokelyre fejlesztettem.) ha nagyon ellenzi sehogysem tudod jol felvezetni, csak kezdd el csinalni
2018. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak elkezdtem. Már jó ideje sminkeltem magam, amikor véletlenül elkenődött a szempillaspirálom. Akkor kérdezte meg hogy :"Lányom te mióta fested magad?" Mondtam hogy már egy ideje. Ő feleslegesnek tartja a mai napig de nem érdekli. 18/L
2018. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! #2-esnek főleg! Írhattok még! ;)
2018. jún. 29. 20:19
 7/14 anonim válasza:

Ez teljesen azon múlik, hogy hány éves vagy. 16 év alatt teljesen felesleges, mivel ilyenkor többnyire szép a bőröd, ne rontsd el sminkkel. 16 év felett simán odaállsz elé és megmondod neki. Nyilván konzervatív, ha ő sem sminkel, de lehet okkal teszi, biztos szép a bőre. Kérdezd meg mit szól hozzá, mondd el neki hogy miért válna előnyödre ha megengedné. 16 éves korod felett ilyen dolgoktól úgysem tud eltiltani. Állj elé és mondd meg. Ha van zsebpénzed nem tilthatja meg, hogy vegyél sminket belőle.

(Én sminkelni 17 évesen kezdtem, akkor csak annyit mondtam, hogy "Anya, sminkelni akarok és fogok is. Sajnom, ha haragszol érte, de én szeretném." és nem foglalkozott vele annyira, ennek már 4 éve. Mostanában meg hanyagolom a sminket, nem mérgezem a bőröm.)

2018. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Háát... Nem olyan szép a bőröm! 16 alatt vagyok, de mindenki min. 16-nak néz.
2018. jún. 29. 20:58
 9/14 anonim ***** válasza:

És mitől is nem olyan szép a bőröd? Gondolom sz..rt sz..rral eszel össze-vissza, ezért pattanásos az arcod, talán száraz is, mert nincs meg a napi minimum 2 liter víz elfogyasztásod.


A szép arcbőrért tenni kell és nem sminkkel, hanem egészséges ételekkel, mellőzd a sz..rokat és megfelelő víz bevitellel.


16 alatt teljesen felesleges a smink. Ünnepekkor max egy kis szemceruza és szempillaspirál, ha elmúltál már 14.

2018. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagyon örülök, hogy ilyen jó vagy szövegértésből, csak nem arra válaszoltál amit kérdeztem!


Jöhetnek még!

2018. jún. 30. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!