Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem szemhéjpúderrel...

Hogyan fessem szemhéjpúderrel a szemem, hogy a por csillogàsa ne menjen a szemem alà?

Figyelt kérdés
Mindig lepotyog a csillàm a szemem alà és csillog, leszedni se tudom. Tudtok erre nekem valami tanàcsot adni? :)
2018. jún. 28. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag sokat javított a helyzeten a szemhéjfesték bázis, például a Rdel Young terméke

[link]

Ezen jobban megtapad a festék, ha nincs kéznél, akkor folyékony korrektort használok, shame on me :D

Ha nagyon csillámos szemsminket készítek, akkor azt is szoktam csinálni, hogy egy zsebkendőt a szemem alá ragasztok átlátszó ragasztóval, ez nagyon hülyén néz ki, de felfogja a lepottyanó darabokat. (Ha jól tudom, már lehet kapni kifejezetten erre való tapaszokat is)

A festéket rá "nyomogatom" a szememre, a széleit nagyon-nagyon óvatosan satírozom el.

Ha kész a szemem, zsepi le, értelemszerűen utána alapozok. Ezután Catrice-es smink fixálót szoktam használni, ezen három dolog kombójával nem annyira peregnek a csillámok napközben, tartósabb lesz a sminkem.

Plusz, ha jó minőségű festéket használ az ember lánya, akkor nagyon minimálisan potyog, (gondolom-remélem :D) én most egy ABH palettára gyűjtök.

2018. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!