Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb Vízálló szempilla...

Legjobb Vízálló szempilla spirál? Nektek melyik vállt be?

Figyelt kérdés

Tudom sokak szerint felesleges strandon meg ilyen helyeken sminkelni, de én ki szeretném szempillaspirálozni magam.

Kinek melyik vállt be? és mennyire? például ha bele ugrok a vízbe és megdörzsölöm a szemem akkor nem folyik le, van ilyen vagy az lehetetlen lenne higy ne folyon le?

Köszönöm a válaszokat :)



2018. júl. 6. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha megdörzsölöd mind le fog jönni.

Én is szoktam festeni magam strandra, de nem teszem a fejem a vízbe és nem dörzsölöm a szemem, így fenn marad.

A szemceruza viszont le fog jönni, úgyhogy ne húzd ki a szemed.

Én essence Big lashes volume boost vízállóját használom évek óta, mert ez vált be legjobban. A keféje ennek a legjobb azok közül amit eddig próbáltam, ha kihúzom a tubusból nem kell fél órát kenegetni a felesleget a szélére, hanem egyből tudom felvinni és nem lesz csimbókos.

2018. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le Volume De Chanel Waterproof
2018. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!