Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen 6. osztályban,...

13 évesen 6. osztályban, mennyi smink a megengedett?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy most szinte mindenki azt fogja írni,hogy egyáltalán nem kéne sminkelnem magam,meg stb...


Eddig,volt olyan,hogy néha napján egy kis korrektort felvittem,1-2 pattanásra...

De,azt is csak néha!


Mostanában azért nem viszek fel korrektort,mert szinte az egész arcom tele van pattanásokkal,és akkor szinte mindenhova kéne...😞


A lényeg az az lenne,hogy BB krémet szeretnék használni,abból is csak egy leheletnyit.

Azért,BB krémet,mert az jobb egy kicsit mint az alapozó...


Még egy kis szemöldökport használnék,és talán szempilla spirált....

A spirálért őszintén szólva,nem nagyon vagyok oda...


Így összefoglalva,szóval a ;BB krém,szemöldökpor,és néha egy kis szempilla spirál,sok lenne?


A többi lányon is van már egy kis smink,és a tanárok nem szólnak érte.

Nem azért szeretném sminkelni magam,mert a többi lány is!



2017. febr. 18. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
A pattanás akkor keletkezik, amikor a bőr pórusai eltömődnek és elfertőződik. Vagyis minél többet kencét teszel az arcodra, annál több lesz, mert nem tud lélegezni a bőröd. Ha úgy akarsz kinézni, mint egy pizza, akkor hajrá, csak így tovább.
2017. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan! Sőt ebben a korban már természetes, hogy odafigyelsz magadra, érdeklődsz a simnkek iránt. Szerintem a korodbeliek kb. ugyanennyi sminket használnak, lehet még többet is, szóval szerintem hajrá nem kell túlzásba esni, de szereintem nyugodtan "sminkelhetsz"😌
2017. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Köszönöm!🙂

Jól esett végre,egy bátorító válasz🙂❤❤

2017. febr. 18. 11:29
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi smink egyáltalán nem sok. Még 13 évesen sem.


Viszont kicsit Figyelj jobban oda az arcápolásra, esetleg néha tisztíttasd ki kozmetikussal az arcod és mérséklődni fognak a pattanások is.

2017. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
59%
A BB krém mindenképp jobb választás mint az a alapozó.😉 Ha gondosan szeded a szemoldokom , figyelsz rá, akkor semmi szukes szemöldök porra. Attól nagyon természetellenesen tud kinézni. A szempillaspiral okés, bár ha javasolhatok akkor a zselés (átlátszó) spirál és a szempilla göndörítő együttes használatát javaslom, mivel sokkal természetesebb, tartósabb és garantáltan nem folyik el. Ha eldorzsolod is ugyan olyan marad, viszont sokat dob a kinezeteden. :)
2017. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Szemöldöknél inkávv szedesd ki egy picit, vagy ha nagyon ritka (nekem tinikoromban sose volt szedve a 2. fele a szemöldökömnek mégis alig volt látható akkor egy pici szemöldökporral be tudod sűríteni (én halványan fogó ceruzát használok, azzal is húzok párat a szálak közé és máris van szemöldököm :D
2017. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Ne sminkkel próbáld eltüntetni a bőrhibát hanem keress fel egy bőrgyógyászt és bízd rá a problémádat meg fogja oldani!

Gondolom ha a lakásotokban a folyosót tele hordjátok sárral akkor anyukád nem azt csinálja hogy a szőnyeget ráhúzza hanem kitakarít. Mert te azt csinálod az arcoddal.Nem kezeled hanem festékkel eltakarod a problémát. Abszolút nem javaslom a sminkelést!

2017. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Csak nyugottan, de rosszabb esetben úgy rbancozni fognak az osztálytársaid hogy csak na... Ha szépen megcsinálod/anyukád, akkor még szépen is nézhet ki, de ilyenkor lehet hogy a többiekben beindul majd az irigység és anyázni fognak. Ha meg nem áll jól/szokatlan, akkor meg azért. Lehet hogy nagyon lassan, kis lépésekben kellene beépíteni a külsődbe, ha nagyon szeretnéd ezt.
2017. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez szerintem pont elég :)
2017. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
A 7. ember legalább értelmes dolgot ír. Az előtte lévőek meg írni se nagyon tudnak.
2017. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!