Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, megvennétek ezt a...

Lányok, megvennétek ezt a táskát a suliba?

Figyelt kérdés

Szeretnék az új tanévre egy új iskolatáskát, mivel az előző eléggé leamortizálódott, sajnos egy fontosabb cipzára is megsérült. Nézegettem, melyik tetszene és melyik lenne a legpraktikusabb. Egyelőre ez a Nike hátizsák tetszik a legjobban. Már csak a ti véleményeteket szeretném kikérni, szerintetek mennyire éri meg. (Persze, úgyis az én véleményem a döntő, és nem másoknak akarok megfelelni, de nem akarom, hogy évente új táskát kelljen venni.)


Sooo~ volt már valakinek hasonló? Mik a tapasztalatok? Mennyire férnek el a cuccok? Mennyire strapabíró? Tetszik nektek maga a táska?


[link]



2018. júl. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem ez a stílusom, de biztos sokkal kényelmesebb mint egy ridikül főleg hogy ha sok dolgot cipelsz.
2018. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zseben a függőleges cipzár szerintem nem praktikus, az oldalzseb pedig kicsinek tűnik (ha tele van a táska, nem fér bele egy fél literes flakon). Amúgy ár/érték arányban okénak tűnik.
2018. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, ha nem kell sok cuccod hordanod (mert pl van szekrény), akkor szerintem jó lesz.
2018. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!