Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, egy télikabátnál nem...

Lányok, egy télikabátnál nem baj, ha minden harmadik ember olyat hord? Ti megvennétek ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval ruhákban finnyás vagyok arra, ha sok emberen látok olyat, vagy ha valami adott rendezvényen szembejön ugyanaz a felső, egyberuha, cipő, stb. De télikabátokban azért annyira nem nagy a választék, hogy mindenkinek másfajta legyen... Egyébként egy barna színű parkakabátot vettem, ami most ugye nagyon "divat" a fiatalok körében, és kicsit tartok tőle, hogy ciki lesz, ha a suliban 20 másik ember is ilyenben jön. Titeket zavar az ilyesmi?
2015. okt. 21. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem nagy a választék? Jézusom, max. akkor, ha két bolt van az egész városban és mindenki odajár..
2015. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is khaki parkát vettem mert tetszik és nagyon nem izgat ha másnak is olyan van. Sőt csizmát is a Deichmannban vettem meg táskát a CCCben. Kit érdekel ha más is hordja? Ha a populáris vonal tetszik neked akkor szokd meg hogy szembejön veled a kedvenc darabod.

Ragaszd tele matricákkal meg biztosítótűkkel vagy graffitizd össze és akkor egyedi lesz, ez tuti.


(amúgy ha nem lett volna egyértelmű a fentiekből, a válasz: nem zavar :D bár én már nem 18 vagyok hogy ilyenek érdekeljenek hogy más miben jár és mit szól ahhoz ha egyforma kabátunk van...)

2015. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

nekem is tetszenek azok a kabátok, de sajnos idén nem tudok venni új kabatot, ezert a regit hordom. fekete, karcsúsított, szormevel a nyakanal.

engem nem zavar ha valakin ugyanolyan ruhát látok. bár sokat turizok, így nem is nagyon látok hasonlót. de pl a táskám a h&mbol van, azt nagyon sok embernél látom. cipőt is deichmannbol szoktam venni.

de tényleg, ha zavar téged, nagyon ajánlom a turit

2015. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem!

Egy egyszeru pelda: Operettre vagy szinhazba minden ferfin ugyan az a "egyenruha" van szmoking,oltony, megsem panikolnak be az eloadas elott.

2015. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha tetszik és jól érzed magad benne, akkor nem mindegy, hogy hány embernek van még ugyanolyan?

Én fel nem foghatom, komolyan, hogy hogyan lehet ilyen butaságokkal egyáltalán foglalkozni...

Én inkább jópofának tartom, ha szembejön velem valaki ugyanolyan ruhában, mint ami rajtam van. Sokszor összemosolygunk ilyenkor, aztán megyünk tovább, és kész.

Jézusom, ilyenen kiakadni... Komolyan, te nagyon ráérhetsz, ha szerinted ez "ciki"...

2015. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most a divat, neked sem véletlenül tetszett meg pont ez a kabát, nyilván másnaki is meg fog. És akkor mi van? Én ilyenkor mindig nevetek egy jót, meg azt gondolom, hogy biztos ő is olvassa XY blogot (szoktam ilyenekből inspirálódni).


Szerintem ez nem gáz.

2015. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
2. valaszoló vagyok, amúgy csak egy tipp. Vegyél Burberry kabátot vagy hasonlót 2 millióért, és az nem fog szembejönni. De amig a 20 ezresből választasz addig törődj bele hogy nem vagy "egyedi".
2015. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekel. Legalabb orulok hogy jo az ízlésem 😃
2015. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meglepett, hogy ennyi ellenségeskedés van egyesekben, feltettem egy kérdést, érdekelt, hogy mást zavar-e a tucatöltözködés. Ennyi.

Első: úgy értem, hogy kicsi a választék, akár egy plázában is, hogy alapból nincs annyi lehetőség pl egy kabátnál, mint egy felsőnél stb. Jó, lehet választani szövetet, szőrmét, bőrt, pufikabátot, parkát stb, de ha végigjárod a butikokat, mondjuk egy fekete szövetkabát nagyjából mindenhol egyforma :) Így értettem.

2015. okt. 21. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vennék sose olyasmit ami divat, utálom a tucatruházkodást.
2015. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!