Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell kivenni a belőtt...

Hogy kell kivenni a belőtt fülbevalót?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a végéről nem tudom lehúzni azt a kis valamit. Rá van szorulva. Forgattam, húztam úgy, hogy a fülbevalót elől fogtam, de úgy sem jött le. Ráadásul 4-et kéne kiszednem, és mind a 4-ben az eredeti fülbevaló van benn. 2 db olyan másfél hónapja lett lövetve, a másik 2 meg június 25-én. Mindegyik a cimpában van. Egyébként még mielőtt kérdeznétek, hogy mért akarom kiszedni őket, főleg, amelyik még egy hónapos sincsen, azért, mert holnap a fogaimat meg fogják röntgenezni mert fogszabályzóm lesz, és ugye ott minden ilyen fémes cuccot le/ki kell venni

2018. júl. 8. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy határozott rántással sikerült, közben elöl erősen fogtam. Nekem is rá volt szorulva. Ki is szedtem mindet, ha lesz fülbevalóm az nem gagyi lesz amit alig lehet kiszedni.
2018. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy irták, határozott erős húzással, de közben a másik oldalt ellentartani. Esetleg hivj külső segitséget, az biztos
2018. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Anya este ér majd haza, akkor majd közös erővel kiszedjük :D

Még az lenne a kérdésem, hogy a végén azt a valamit kicserélhetem másikra? Mert a másfél hónaposokat kicserélem új fülbevalóra. De másik kettőt azt még nem lehet, viszont nem akarok mégegyszer szenvedni vele, így gondoltam, hogy kicserélem azt a cuccot, hogy a következő alkalommal egyszerűen lejöjjön (egyébként mi ennek a neve? Fülbevaló vég, vagy mi?) Ezüst lenne. Mindig ezüst ékszereket hordok, nagyon ritkán aranyat, szóval allergiás tuti nem vagyok rá. Ha a ki lehet a végét cserélni, akkor jól gondolom, hogy le kell fertőtleníteni előtte?

2018. júl. 8. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Összenyomod a pillangózárat és egy határozott mozdulattal megrántod. Azért ilyen nehéz leszedni, mert a belövős fülbevalók szárán van egy kis rovátka, ami nem engedi lecsúszni a zárat. Ha másikat teszel rá, az is ugyanígy meg fog akadni benne.
2018. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikerült kiszedni őket! Pontosabban anya vette ki :D Viszont akadt egy kis problémám. A 2db friss lyuk az be van/volt gyulladva. Igazából nem tűnt fel eddig, mert nem fájt meg semmi, viszont amikor kiszedtem, a fülbevaló végén rá volt száradva egy kis genny+mindkét lyuk alatt becsomósodott. Most lefertőtlenítettem betadinnal, mert más fertőtlenítőszer nincs itthon, de mit javasoltok, mit csináljak vele? Fájni egyáltalán nem fáj, viszont a csomók nem túl bíztatóak :/
2018. júl. 8. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
ha rá volt száradva, és nem volt friss, akkor már elmúlt a gyulladás. Nézesd meg a mamáddal. De tegyél vissza fülbevalót a fertőtlenités után, mert benő a lyuk. És naponta többször forgasd meg és fertőtlenitsd
2018. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csilla2020 válasza:
És hogy sikerult kivenni? Mar egy oraja probalom es nem megy
2020. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!