Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit kérjek egy zselés...

Mennyit kérjek egy zselés műköröm felrakásáért? Ti mennyit fizettek egy körmösnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több éve csinálom a családnak és magamnak a műkörmöket. Egyik ismerősöm megkérdezte, hogy neki és a barátnőjének is meg tudom-e csinálni, én meg persze elfogadtam. Mivel semmilyen szakképesítésem nincs, csak online anyagok után tanultam meg, ezért gondolom nem kérhetek annyi pénzt tőlük, mint ha körmös csinálná. Tudnátok nekem árat mondani, hogy mondjuk ti mennyit fizetnétek egy szépen dolgozó, de nem szakembernek?

2018. júl. 8. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 2x volt zselés műkörmöm, azt hiszem kb 5 ezret fizettem érte. Általában 4-6 ezer között mozognak az árak, attól is függ vidék vagy város.

Ha valóban szépen dolgozol (nem ferde a köröm, egyforma hosszúak, nem púposabb az egyik mint a másik, szép a lakkozásod) akkorén mondjuk 2500-at megadnék neked, de csak ha tényleg szép.

De anno azért nem csináltattam többször mert béna munkát végeztek mindketten, és azt azért soknak találom, hogy selejt munkára kiadjak 5 ezret.

2018. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól hogy főváros, vidék vagy egyéb nagyváros. Én vidéki vagyok, a körmösöm profi, rengeteg továbbképzéssel, és 3200at szoktam fizetni az építésért.


1500nál többet nem adnék képesítés nélküli hobbykörmösnek.

Pesten persze, ahol 5000-től indulnak a körmök, és tényleg szépen dolgozol, nem levegősödik fel hamar, nem esik le, akkor talán 2500at is fizetnék. Én azt mondom hogy a rendes szalon köröm árának a felét elkérheted.

2018. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
én legutobb 4 ezret fizettem, de ez a helytol is fugg, tehat nagyobb varosokban minden dragabb, mint videken-
2018. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Én igaz nem városon lakom, de itt is 3500-4000 Ft alatt nem csinál senki. 1500 Ft szerintem korrekt lenne
2018. júl. 8. 21:43
 5/6 anonim válasza:
100%
Úgy számolj, hogy legalább nullára gyere ki (alapanyag ár)+valamennyire a ráfordított idődet is fedezze :)
2018. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felénk (vidéki kisváros) a végzettség nélküli hobbykörmös is elkér 4-5 ezer forintot a zselés műkörömért. Én egy szakképzett körmöshöz járok (ugyanilyen árkategóriában), de úgy vagyok vele, hogy az a fontos, hogy az ár-érték arány megfelelő legyen. Ha a hobbykörmös is szép, igényes, precíz munkát végez, tartós és nem hullik le az ujjaimról hazafelé, jó minőségű anyagokkal dolgozik, nagy a választék színekben stb., akkor én akár neki is kifizetek ennyi pénzt és nem zavarna, hogy nincsen róla papírja. Szóval szerintem az alapján kell belôni az árakat, hogy mit tudsz nyújtani és milyen minőségű munkát adsz ki a kezeid közül.
2018. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!