Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Létezik vagy ismertek...

Lányok! Létezik vagy ismertek olyan alapozót, amelyik nem gátolja meg, hogy az arcom is lebarnuljon?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy létezik-e ilyen alapozó vagy esteleg napkrém ami egyben alapozó is, ami nem gátolja a barnulást. Ugyanis nyaralni készülök és szeretném ha az arcom is lebarnulna. A gond csak az hogy már egészen kis korom óta bőrproblémáim (pattanásaim) vannak, ami mostanra már nagyon sokat javult, de azért nem szeretem mutogatni a "meztelen" arcom. Szóval ezért lennék rá kívánicsi. Minden infóért előre is hálás vagyok. :)

2018. júl. 8. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne használj alapozót! Nem vicc. Az én bőröm is problémás, és ilyenkor lesz szép. A nap leszárítja a pattanásokat, elhalványítja a foltokat. Nyáron tudok csak büszke lenni alapozó és bb krém nélkül. Az alapozóval csak sokkal rosszabb lesz! Ne érdekeljen mit gondolnak mások, ha elutazol, úgy sem ismernek, valószínűleg sose látod őket többet. Használj viszont naptejet, nehogy megégjen az arcbőröd. Hidd el, én tudom a milyen érzés, de nyaralni (arc)smink nélkül lesz a legjobb, és nagyon fogsz később örülni, ha mellőzöd. 18/L
2018. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!