Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Marilyn Monroe milyen parfümöt...

Marilyn Monroe milyen parfümöt használt?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy Chanel No5 parfümöt használta. De egy másik oldal meg másik nevű parfümöt írt, hogy azt szerette. Elbizonytalanodtam.. Melyik az az eredeti parfüm amit Marilyn szeretett és szívesen érezte magán, és ami még mindig kapható?

2018. júl. 22. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én is a Chanelt tudom. De valószìnű csak azért szerette annyira mert fizettek érte. Csak ezért ne vegyél ilyen parfümöt,nem jó az illata egy fiatalabb lánynak,idősebbeknek való illat. Ha Chanelt akarsz akkor Moidmaseillet válaszd fiatalosabb ( hirtelen nem tudom hogy írják szal bocsi ha nem igy..gondolom tudod melyikről beszélek
2018. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizettek Marilynnek érte! Egy sajtótájékoztatón kérdezték meg tőle hogya mit visel alvás közben éjszaka? Erre válaszolta, hogy semmit, csak egy csepp Chanel No5-t. Akkor hallott erről először a Chanel cég is, és miután Marilyn nyilatkozata után tömérdek No5-t eladtak, és nem győzték gyártani, akkor mondta a cég tulajdonosa, hogy a legnagyobb reklám amit kaphattak Marilyntől, még pedig ingyen. Ők sem tudták addig, hogy ezt használja.
2018. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ugyan használta, de mégse ez volt a kedvence, hanem a Floris divatháztól a Rose Geranium.


Azt olvastam már nem gyártják mint parfümöt, csak mint szappant és habfürdőt.


Az illatjegyei alapján (én nem próbáltam) elég virágosnak tűnik. Nem olyannak, ami egy mai fiatal lányhoz illik.


Én nem akarok senkit lebeszélni egy illatról sem.


Kipróbálhatod magadon a No. 5-öt is, hátha szépen működik rajtad.


Habár a Chanel Coco Mademoiselle tényleg fiatalosabb.


Van egy másik parfüm, amit a No. 5-höz hasonlítottak, de állítólag "finomabb" (ezt se próbáltam még).


Salvador Dalí parfum de toilette.


[link]


Ajánlom ezt az oldalt, hasonló illatcsaládban találni hasonló darabokat itt.

2022. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!