Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Clairesben vállalnak piercing...

Clairesben vállalnak piercing belövést a fülbe? Ha ott nem, esetleg máshol?

Figyelt kérdés

Csak egy apró kis "pötty" fülbevalót szeretnék belövetni az egyik fülem felső részébe.

Vállalnak ilyet a Clairesben?



2018. júl. 22. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Piercinget NEM lövetnek hanem szúrnak. Menj egy piercinges/tetováló szalonba, ott megcsinálják neked
2018. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem értek hozzá, köszönöm, mostmár ezt is tudom.:)


Tetováló szalonokba nem szívesen mennék, de persze, ha ott csinálják meg szépen precízen, belevágok.

Ékszerüzletekben esetleg, ahol vállalnak fülbevaló lövést, elvállalnak ilyesmit is?

2018. júl. 22. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe nem lövetném hanem szuratnám. Porcba nagyon nem jó ötlet lövetni.

Egy piercer pillanatok alatt megcsinálja. Be sem kell hozzá jelentkezni. Gyakorlottak ebben. Szerintem sokkal biztonságosabb meg sterilebb ha tetováló szalonba egy piercerrel csináltatod meg.

Kb 3000-4000 ftból megvan ékszerrel együtt az egész. Nem is értem, hogy miért nem jó ha szalonba csináltatod.

Miért nem akarsz szalonba menni?

2018. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, megfogadom a tanácsot, köszönöm!

Egyszerűen csak idegenkedem ezektől a szalonoktól, még sosem voltam bent. De, ha azt mondjátok, hogy ott dolgoznak legjobban, (ami egyébként teljesen logikus), akkor elmegyek oda.

Westendes szalon megfelelne szerintetek?

2018. júl. 22. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
én ékszerésznél lövettem mindig, porcba is, nem is egyszer.
2018. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!