Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 korban korrektor suliba?

13 korban korrektor suliba?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem túl korai?
2018. júl. 23. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem korai,de ha nagyon muszály akkor elfogadható. Nekem anno volt olyan 11 éves osztálytársam aki napi rendszerességgel simnkelte magát ( ezalatt értsd: korrektor, rúzs, szemhélypúder, tus, szemceruza, rúzs stb.) na az már túlzás.
2018. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én pont akkor kezdtem el, de tényleg CSAK korrektort használtam akkor. Szerintem teljesen oké.
2018. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ez nem az, hogy kifested magad (bár azt 5 évesek is boldogan teszik néha), csak próbálsz elfedni valami hibát. Ebben a korban ez már eléggé természetes igény szerintem. Nekem egy szájfénytől és hasonlóktól sem rebbenne meg a szemem, nyilván konkrét arcfestést ne.
2018. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak valami normalisat vegyel, a gagyiktol meg pattanasosabb leszel es mindig mosd le alaposan, ha hazaertel. Nincs avval semmi baj, ha par darab pattanast szeretnel elfedni az iskolaban. En 20 vagyok, de mi is 13-14 evesen kezdtuk kb egy kis korrektorral vagy szempillaspiral, szajfeny. Kinek mi volt a nagyobb zavaro problemaja. Szokeknek altalaban a lathatatlan pillaik :D nekem meg az a par db kis pattanas volt a vilag vege
2018. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, de ha nem muszáj inkább ne használj.
2018. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem túl korai, de vigyázz a használattal, hogy ne nézzen ki úgy, mintha foltos lenne a fejed, és alaposan távolítsd el nap végén a bőrödről.
2018. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 wundergirl201220 válasza:
100%

Szerintem, nem korai. Ha tényleg szükségesnek érzed, és annyira problémás a bőröd, akkor miért ne? :) De ügyesen használni és ne sokat, ha túl sokat használsz, még rosszabb lesz. És ami a legfontosabb, hogy ne a leggagyibbat vedd.

Sok sikert!:))

18/L

2018. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, én is ennyi idősen kezdtem. :) 21/L
2018. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem korai, ha muszáj. De vigyázz, hogy kened el, ne maradjon foltos utána a bőröd. 17L
2018. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen. 11 évesek panda szemekkel mennek. Ennyi évesen én használtam korrektort, szájfényt és wao, még szempilla spirált is. Mind ezt ízlésesen. De volt úgy, mikor csak az egyiket használtam. Karácsonyra még szemhéj púdert is raktam fel. Szép kis bronzosat. Még se néztem ki ugy mint egy kva
2018. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!