Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szakács vagyok. Van olyan...

Szakács vagyok. Van olyan korrektor meg szempillaspirál ami nem jön le a 40-50 fokos gőztől, párától, és fent marad egész nap?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én gyorsétteremben dolgozok (többnyire konyhán), ott is 40-50 fok szokott lenni. Én csak az alapozómmal tapasztaltam, hogy ártana neki a meleg és a pára. Egyik korrektoromat vagy szempillaspirálomat se tette tönkre. Amúgy spirálból Essence Lash Princess-t használok, korrektornál változó, a kedvencem a NYX-es, de az olcsóbb, Trend it up-os (DM-es márka) is simán túléli a napokat.
2018. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jún. 15. 18:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor közvetlen hajolok az edény fölé, akkor az arcom tiszta forró lesz, és biztos lefolyna attól egy sima szempillaspirál.. vagy nem?
2018. jún. 15. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a Lash Sensational a kedvenc spirálom.

Ez eddig az egyetlen, ami nem hámlik le pár óra után, hanem tényleg ott marad. És most a “nem vízálló” verzióról beszélek.

A vízálló pedig ezer ezrelék, hogy fent marad még gőz,pára mellett is.

Korrektorok terén annyira nem vagyok tájékozott. Most a Maybelline Fit Me!-t használom. Nem rossz termék, de ha nem fixálnám le a kedvenc Trend It Up-os púderemmel, akkor hamar elmászna.

De szerintem ez a legtöbb korrektornál így van.

2018. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Korrektorból én a Catrice Camouflage tégelyes korrektorra eskuszom.
2018. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szakács nem vagyok, viszont magamra főzök napi rendszereséggel.

- Nyx total control alapozócseppek

- Maybelline age rewind korrektor

- Essence banana powder (ezt "baking" technikával, azaz a könnyen zsírosodó részekre szivaccsal vastagon felpakolva, pár percig ott hagyva aztán ecsettel eldolgozva)

Ezeknek a kombinációja azt túlélte, meg a 27 fokban 18 órás rohangálást-ügyintézést-bulit is..

Szemekre bármi ami vízálló mehet, maybelline spirálokat pl. tudom ajánlani.

2018. jún. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Maybelline lash sensationalre esküszöm én is
2018. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

Mi a francnak kell egy szakácsnak sminkelnie magát munka közben?!

A festék még csöpögjön is bele az ételbe, mi?

2018. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
31%
Szét fog rohadni a bőrötök a rengeteg kemikáliától. Nézzétek meg, hogy néznek ki a kikent-kifent macák öregkorukra. A férfiaknak felesleges festeni magatokat, azokat nagyon nem érdekli a vakolat színe.
2018. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Úristen, de utálom az olyanokat, mint az utolsó. Először is, mégis honnan a fenéből szedted, hogy a nők a férfiak miatt sminkelik magukat??? Ki nem szarja le a férfiak véleményét... Könyörgöm, hadd nézzünk már ki úgy, ahogy akarunk. Ha smink nélkül, akkor úgy, ha sminkkel, akkor úgy. A férfiaknak ebbe rohadtul nincs beleszólásuk. Ráadásul szerintem a legtöbb nő tisztában van vele, hogy a pasik nem szeretik a sminket. Ettől függetlenül sminkeljük magunkat, mert jólesik, mert szeretjük, mert élvezzük. Másrészt meg ha megfelelően tisztítja és ápolja a bőrét valaki minden nap, akkor abszolút nem káros a smink. 2018-at írunk, már egy ideje nem gyártanak ártalmas sminktermékeket (csak a 200 ft-os kínaiakat a sarki boltban), sőt. Ha valaki minden este lemossa, néha hagyja lélegezni a bőrét, és van egy hatásos bőrápolási rutinja, akkor semennyit nem fog neki ártani, ha néha sminkel.
2018. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!