Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden nem aranyból vagy...

Minden nem aranyból vagy ezüstből készült gyűrűről lekopik egy idő után a festék?

Figyelt kérdés

A H&M-ben vettem nemrég egy gyűrű szettet és pár hét hordás után elkezdett lekopni a színe, még a kezemet is megfogta. Szeretnék gyűrűket venni minden napi hordásra, ami jó minőségű, de nem szeretnék ezüst/aranyat, mert félek, hogy elhagyom. Az a kérdésem, hogy van-e különbség a H&M-ben kapható bizsuk és a drágább, mondjuk I am, vagy Bijou Brigitte-es gyűrűk között ilyen téren. Néztem online a Happiness boutique-nál is nagyon jók vannak, de ha ugyan olyan a minősége, mint a H&M-esnek, akkor nem szeretnék többet kiadni érte.

A másik kérdésem a gyűrű méretére vonatkozna. Ha online rendelnék, és nem tudnám felpróbálni, honnan tudom, hogy jó lesz-e az ujjamra?

Ha valakinek van tapasztalata gyűrűk terén, segítene? Előre is köszi:)



2018. júl. 29. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Mindegyik lekopik egy idő után.
2018. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik elkopik sajnos. Méghozzá viszonylag gyorsan, bár van olyan, ami kicsit tovább kitart, de azt sajnos nem tudom megmondani, honnan vannak a viszonylag jobb minőségű gyűrűim, nem emlékszem pontosan, de ha jól rémlik, akkor a Claire'ses és a Bijou Brigitte- es gyűrűk jobbak egy picit, bár azért egész jól túl vannak árazva... (Főként a BB- sek.)
2018. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!