Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiderült, hogy allergiás...

Blackshot kérdése:

Kiderült, hogy allergiás vagyok az ezüstre, visszavihetem az ékszert?

Figyelt kérdés
3 hete ajándékba kaptam egy Pandora ezüst karkötőt, azonnal el is kezdtem hordani de most nézem a kezem tele van kis piros sebekkel, pöttyökkel, arra gyanakszom, hogy allergiás vagyok az ezüstre. Elég sokat hordtam, úgyhogy visszavinni csak akkor lenne értelme, ha valami baja van az ékszernek. Valaki tud valami jó ötletet, hogy milyen indokkal vigyem vissza, mert nem volt egy olcsó dolog... Előre is köszi az ötleteket :)

2018. júl. 30. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hibátlan az ékszer akkor nincs az a duma ami miatt visszavennék. Ha mindenképp keresni akarsz rajta próbáld meg eladni.
2018. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. júl. 30. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak facebookon pandoras csoportok, ott konnyen eltudod adni.:)
2018. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!