Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden nap sminkelem magam...

Minden nap sminkelem magam főleg a szemem, mit ajánlanátok, hogy mit használjak este, mivel tisztítsam meg az arcom, hogy ne jelenjenek meg pattanások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea arctisztítói váltak be, főleg az, amelyik radírozós, áttetsző világoskék és sötétebb kék pöttyök vannak benne. Nagyon jól ápolja a bőröm, pedig csak kb heti kétszer használom, amúgy meg sima lemosót, tonikot, krémet.
2010. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a nivea nekem nem vált be. most vichy arclemosót használok, zöld színe van és 400 ml-s kiszerelésben lehet kapni. patikában vettem, nem tudom boltban lehet-e kapni. egész normális az arcom tőle, puha és nagyjából bőröm is kezd egyenletes lenni, és az illata is jó :p
2010. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nivea visage oxygen arclemosó nagyon bevált.Fantasztikus az illata és az arcom nagyon puha tőle.De előtte a sminket a szememről lancome bi-facil szemfestéklemosóval mosom le,az arcomról meg olaz arclemosótejjel.Utána jöhet az olaz éjszakai krém és kész.
2010. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arctisztító tej! az a leghasznosabb! nekem a kozmetikusom mondta!
2010. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sminklemosó! utána egy kis púder az arcra mert az gyulladáscsökkentő...nekem bevált:)
2010. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!