Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti mióta sminkelitek...

Csajok! Ti mióta sminkelitek magatokat és mennyire? Mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
:)
2010. jún. 20. 10:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13 évesen szempillaspirál, korrektor, szájfény
2010. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
18vagyok es 15eves korom ota,minden nap alapozo,kis puder,szemcerka,szempillaspiral es tus:Dvan mikorgyengebben van mikor futosebben:)
2010. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem,de csak szempillaspirált és szájfényt használtam. Most(14 évesen) is nagyjából ez,csak mostanában elkezdtem szemhéjtust használni. Sajnos nem tudom vékonyan szépen,de annyira nem feltűnő mert szemüveges vagyok. De ha használok szemhéjtust a számra nem kenek semmit,azért túl közönségesnek nem akarok tűnni. :)
2011. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

13 évesen kezdtem most 14 vagyok.

Suliba,ha megyek vhoa vásárolni, mozi stb.. -be igy sminkelem magam: korrektort szoktam rakni a bőrhibákra és a szemem alá;kevés púder;szemhéjtus és vmi natur színű rúzs.

Bulikba vagy vmi fontos eseményre: ugyanezek csak szoktam használni szemceruzát , kevés alapozot és egyébként nagyon szép tud lenni ha a szemednél a 'kis háromszög alaku bigyó ' mellé raksz egy kis fehér szemhéjpudert és eloszlatod kicsit a tus felé. egyébként én nem szoktam szempillaspirálozni magam mert elég dús és fekete a szempillám és nem is ál jól (:

2011. aug. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

12 evesen es csak korrektor a karikas szemre és borhibakra:).

13/l

2012. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!