Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy ezt a jövőben...

Mit tegyek, hogy ezt a jövőben elkerüljem? Lehet valahogy korrigálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek, segítsetek. Öt éve lövettem ki (pisztollyal) az egyik oldalon az upper lobe-om. A probléma az volt, hogy nem figyeltem a helyes tisztántartásra és begyulladt, az évek folyamán pedig jelentős mértékben lejjebb vándorolt a fülcimpámon, mára már egészen az alján van, ami esztétikailag engem személy szerint zavar. Mitől lehet ez? Szokásom volt bele kicsit nagyobb fülbevalókat tenni, elképzelhető, hogy a súly miatt 'csúszott' le?

Másik fontos kérdésem, hogy a jobb fülembe ezúttal két ékszert szeretnék lövetni, ezúttal figyelve a tisztántartásra. Kéne aggódnom, hogy esetleg ezen a fülemen is tapasztalom a fent említett problémát? A válaszokért előre is nagyon hálás vagyok.



2018. aug. 6. 16:30
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a nehezebb ékszerektől lehet a probléma. Nekem kitágult az egyik lyuk a fülemen szintén a nehezebb fülbevalótól.Most szúrattam újakat. A tisztításra pedig oda kell figyelni az első pár hétben különösen. Alkoholos illetve tengeri sós vizes fülpiszkálóval, vattával érdemes ezeket karban tartani.
2018. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!