Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van nekem egy kb 2 honapos...

Ancsa5567 kérdése:

Van nekem egy kb 2 honapos piercingem, a fulemben, fent, ahol porc van, es egyszer kiszedtem es azota verzik. Mit csinalhatnek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamilla tea, ha van teafa olaj az még a porc kinövést is eltünteti (csak szólok, ha egyszer véletlen lenne)

Ha nem használ akkor meg simán egy fertőtlenítővel befújt vatta pamacsot tarts oda, az talán segít

De várj egy picit amíg az alkohol elpárolog (pár mp) mert eszeveszettül csípni fog, ha nem

2018. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha netán lőve lett, akkor ez teljesen normális. Titán talpas, vagy barbel ékszert rakj bele, majd patikában vegyél Octenisept sprayt vagy folyadékot és azzal kezeld legalább 1 hónapig napi 3x. Utána is kezelgetheted naponta, de addig minimum. Ha hátul vagy elől dudor lenne, akkor patika, vegyél hidrogén-peroxid oldatot és azzal ecseteld legalább napi 3 alkalommal legalább 3 héten át, az majd leszárítja.

Ha abszolút tanácstalan vagy, akkor fordulj egy nem plázaszalonban dolgozó testékszerezőhöz tanácsért (nem kozmetikushoz, és nem bőrgyógyászhoz).

2018. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!