Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti hány évesen kaptato...

Lányok, ti hány évesen kaptatok/vettetek életetekben először kistáskát? És hogy nézett ki?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 22:46
 1/9 Ollókezű Edward ***** válasza:

Ha ilyen színházira gondolsz, akkor kb. 22-24 lehettem, mikor turiztam magamnak egyet.

Ilyen retró jellegű pattintós tetejű mint a pénztárcák a képen, csak ugye táska, és barna bőr.


[link]

2018. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fekete szatén, rajta egy masni, és láncos. a Bijou Brigetteben vettem 18 évesen..22/L
2018. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem már 8-9 évesen volt. :D Piros volt, 3 nyuszifej volt rajta, és az volt ráírva, hogy Funny Bunny. Egyszer felvettem suliba is, mikor suli végén van egy lazulós hét, gyereknap, ilyesmi, akkor moziba is ment az osztály, és megjegyzést is tett egy-két osztálytársnőm, hogy "még kistáska...". :D De engem egy cseppet sem zavart, mert imádtam azt a kistáskát, gondoltam, biztos csak irigyek.
2018. aug. 11. 01:57
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Valahogy Én is 8-9évesen kaptam az első “komolyabbat”fekete színű volt az alapja,és a teteje pedig nagyon szép sárga,szerintem valahol még most is meglenne.
2018. aug. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is kb 7-8 évesen kaptam a legelsőt, zöld alapon fehér virágmintás direkt kislányoknak való kis carpisa "retikült". Anya barátnője olaszba ment férjhez és mindig mikor haza jött látogatóba kaptam tőle valamit. A második táskámat is tőle kaptam az is carpisa kis táska volt az pedig világos kék volt egy fehér csíkkal a közepén.


Amit pedig magamtól vettem kb 13 éves lehettem egy sima fekete fényes lakk retikül. Még mindig megvan abba tartom a lakkjaimat😂

2018. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is 7-8 évesen kaptam. Egy piros színű, masnis bőr táska volt. Imádtam és még mindig megvan, pedig már 26 éves vagyok.
2018. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos arra mar nem emlekszem milyen volt az, amit eletemben eloszor magamnak vettem. De kinai boltbol volt, az tuti.
2018. aug. 11. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Már oviskoromban is volt. Nem is emlékszem milyen, de gondolom valamilyen rózsaszín kislányos darab :D

7-8 éves korom körül volt egy vászon valószínűleg fotós vászon kistáskám, corában adták az összegyűjtött pontokért.


Volt egy olyan is ami 3 négyszögletű kisebbedő zsebből állt. Kicsit fényes grafitszürke, a legkisebb zsebén egy picike baba arccal.

2018. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kb 4-5 és macikat meg babákat hurcolásztam benne.


ilyen kis tarisznya fazon, semmi extra

2018. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!