Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tüntessem el a szám...

Hogyan tüntessem el a szám körüli fehér részt sminkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudtam jobban megfogalmazni a kérdést. Az a helyzet hogy még csak nemrég kezdtem a sminkelést és még nagyon amatőr vagyok. Azt vettem észre hogy hiába használok korrektort, alapozót (porállagút) nem tűnik el a szám körül a fehér rész. Ezt úgy értem hogy a bajszomnál fehér marad, és a szám alatt is (állam és szám között) Esetleg több réteggel lehetne eltüntetni vagy van erre valami megoldás? Mert engem nagyon zavar hogy az arcom sötétebb mint a szám fölött és alatt. Kb úgy néz ki mintha lenyaltam volna körülötte. Segítsetek kérlek. Nem tudom mi lenne a megoldás.!! SOS

#sminkelés #szájkörül
2018. aug. 13. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőröd alapból egységes színű? Mert ha amúgy mindenhol fehér az arcod és ugye ha kimarad az alapozó egyrészről és azért üt el, akkor nem jó a színe. Megegyezik az arcod színével az alapozó?
2018. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy nagyon picit sötétebb az árnyalata minta bőrszínem. De hiába kenem fel azokra a pontokra, és dolgozom el, ugyan olyan világos marad azon a részen
2018. aug. 17. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehat rakened az alapozót de nem változik a bőröd színe? Megtisztitod az arcod sminkelés előtt valamivel?


Egyébként vannak ilyen alapozó vilagositok esetleg megprobalhatnad azt is és akkor nem lesz akkora kontraszt, sőt ha megegyezik a bőröd színével akkor nem is lesz eltérés.

2018. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan, világosabb. Alapból nem észrevehető, de mikor mosolygok, vagy beszélek, egyből feltűnő. Igen, megszoktam, elég alaposan. De valahogy smink nélkül is látszik, sminkel pedig annál inkább. Már próbáltam rá több korrektort tenni, vagy púdert..de egyik sem használt. De rendeben kipróbálom, remélem az már segíteni fog. Köszönöm :)
2018. aug. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!