Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljam? -fülbevaló...

Hogyan csináljam? -fülbevaló probléma- többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Mindkét fülem kilyukasztották, mikor baba voltam, és úgy tudtam, hogy akkor sosem forr össze, pár éve kivettem a fülbevalót, azóta egyszer sem hordtam, és szeretnék újból fülbevalót hordani, viszont a napokban döbbentem rá, hogy hazugságban éltem, mivel habár félig be tudom tenni, de tovább nem megy. :/

Szeretném itthon megcsinálni, mert szalonban kb. 3-3 ezer lenne újra szúratni, és önmagában nem is lenne nagy kiadás, de szeretnék piercingeket a fülembe még, és amellett már sok lenne + tényleg csak egy vékony réteget kéne átbökni.

A kérdésem az, hogy hogyan szúrjam át, mert a steril tűig eljutottam, de nem tudom hogyan tovább, ami főleg azért van mert félek a tűtől, meg attól, hogy nem tudom mennyire fáj. Magát a fájdalmat viszonylag jól bírom,(ha muszáj) de magamnak még sosem csináltam ilyet, és nem tudom mire számítsak, hogy milyen erősen, és gyorsan szúrjam át a tűt.

Csak simán döfjem át, és kész?

Lehet túldramatizálom az egészet?

Elsősorban azok válaszát várom, akik voltak hasonló cipőben/van tapasztalatuk.

Bocsi, hogy hosszú lett, és köszi, ha elolvastad.



2018. aug. 20. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Siman meg tudod csinalni magadnak. Egy gyors határozott!! mozdulattal kell atszurni, de nem vekony tuvel.

Elotte tegyel jeget a cimpadra, az erzestelenit egy kicsit.

Nem tudsz megkerni valakit, akkor egyszerubb lenne a helyzet:)

2018. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annak a fülbevalónak a szárát böktem át gyorsan, amivel eredetileg átszúrták.
2018. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

A jégkocka nagyon jó ötlet, azt alkalmazni fogom.

2018. aug. 20. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fülbevaló szárát szúrtam át. Utána pedig Octenisepttel fújtam le. Ez a fertőtlenítő piercingnél is jó :)
2018. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hegyes végű fülbevalót javaslom, mert gyorsabban megvan, és kevesebb fájdalommal jár. Ha látszik a helye, próbálj megkérni valakit, hogy csinálja meg, mert te nem férsz hozzá olyan jól, és még fáj is. Ha tapasztalatlan vagy, nem biztos, hogy szépen sikerül.
2018. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)

Megcsináltam, és nem is vérzett, meg nem is fájt, szóval csak túllihegtem a dolgot. :D

2018. aug. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!