Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebayen Anastasia eyebrow gel...

Ebayen Anastasia eyebrow gel eredeti szeritnetek?

Figyelt kérdés
Elég olcsó itt a többi beauty oldalhoz képest, nem tudom merjek e innen rendelni, ezek eredetiek lehetnek? Remélem nem valami élethű hamisítvany csak..

2018. aug. 21. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Van eredeti is de a kinaiak hamisítják és azzal is tele van, inkább megbízható oldalról rendelj
2018. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt onnan tobbszor kamu par szaz ftosom es az elejen jok de utana nagyon hamar beszaradnak, es minden eladon mas a szin is sajnos.
2018. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor az ottani kylie, jeffree, meg kkw is kamu lehet ugye? Mert eleg gyanus hogy tizenezres termékek 2000ért vannak meg olcsóbban
2018. aug. 22. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én anno megvettem a teljes árú eredetit, megbízható oldalról és évekig tudod használni. Ha így lebontod az árát, nagyon megéri. Én 3 év alatt kétszer kevertem át egy csepp babaolajjal és tökéletes volt, nem rontott a minőségén. ABH a legjobb számomra.
2018. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet elkezdek akkor gyűjteni rá
2018. aug. 22. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebayen ki van írva honnan szállítják, ha 500 forint és kínából akkor természetesen kamu de mondjuk USA-ból 5-6ezerért már hihetőnek hangzik.
2018. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, olyat néztem ki magamnak, mkndjum az 3ezer volt azthiszem usabol szallitva
2018. aug. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!