Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megeri egy eredeti...

Szerintetek megeri egy eredeti louis vuitton ov?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nekem nagyon tetszik az lv-nek a barna monogramos , szivesen meg is vennem csak az a baj hogy nagyon sok a hamisitvany ebbol a tipusu ovbol sajnos !

Szerintetek ezek ellenere is megvegyem vagy hagyjam a fracba ?



2018. júl. 19. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak te tudod hogy megéri-e neked. Illik-e a ruhatáradba stb
2018. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
hat ha van 1M+ fizud akkor igen. De ha melle felhuzol egy ahhoz kepest olcso 10-20k nacit, egybol levagos hogy kamu, vagy 1honapig eheztel miatta. Tized annyiert is lehet minosegi ovet kapni, de ha nagyon a marka miatt akkor en kamut vennek
2018. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne olyan helyen vedd, ahol hamisítványt kapsz.


de úgy sejtem nem erre irányult a kérdésed, hanem hogy mi van, ha mások a te eredetidet hamisítványnak gondolják.


és innen régen rossz, ha emiatt vásárolsz valamit (legyen az 120 vagy 140 ezer - gondolom azt a kérdést is te tetted fel).


szóval három lehetőség van:


1. kamu (erősen valószínű)

2. felvágós proli

3. mindkettő

2018. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok a nagy, aranycsatos Gucci övvel... nagyon tetszik, de annyira mainstream lett, hogy kétségtelenül kamunak hatna, még ha eredetit vennék is. Mellesleg hiába márkás holmikat hordok, hülyén festene, a Louis Vuitton szintén, sőt, abból még talán több is a kamu. Szóval szerintem hagyd, keress esetleg fazonban hasonló másfajta övet, költséghatékonyabb, nem néznek prolinak és lehet hogy még jobban is variálható, mint egy LV öv.
2018. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!