Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb drogériás...

Melyik a legjobb drogériás szempillasprirál, amelyikkel természetes hatást lehet elérni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 03:54
 1/3 anonim válasza:

Karácsonyra kaptam egy Shopping Queen márkáju palettát, ami nagyon jó és abban volt egy kisebb tubusú szempillaspirál.


Mivel jó a keféje a szemzugig is elér, nem csomósítja a pillákat, 3-4szer nyugodt szívvel ráfesthetsz avpilládra mert nem ragad össze a festéktől és abszolút természetes hatása van!


Nem ígérem hogy az első drogériában megtalálod azt a palettát amúgy.


Ha esetleg ilyet nem találsz, akkor az Yves Rocher mini szempillaspirálját ajánlom, ugyanilyen jó hatású!

2018. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én gimnáziumi alatt végig a Rimmel Wake Me Up szempillaspirálját használtam.

Azóta már váltottam, de nagyon ajánlom, mert tényleg tartós, zseniális, hogy még illatos is, és nagyon szépen megemeli, hosszabbítja a pillákat, viszont nem kell aggódni attól, hogy természetellenesen feltűnő lesz.


Már több mint egy éve a Maybelline Lash Sensational-t használom, ennél tartósabbal/jobbal még nem találkoztam, viszont ez már egy extrémebb szint, ugyanis nagyon nyílt, donimáns, kicsit porcelánbabás hatás érhető el vele, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, amit imádok, viszont ez pont nem a “természetes hatás” kategória, mert konkrétan mindenki azt hiszi, hogy műszempillám van.

2018. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, nekem meg a Maybelline Lash Sensational egyáltalán nem vált be. összeragasztja a pilláimat, egyáltalán nem hosszabítja, póklábpilláim lesznek tőle. Amire én esküszöm, az a L'oreal Miss Hippie

fantasztikus spirál, lehet nekem ez azért vált be jobban, mert míg a maybelline LS-nek szilikon/műanyag a keféje, addig a l'oreal MH-nek rendes "szőrös" sörtés..

nem tudom, nekem ez szempont, hogy ne szilikon legyen a spirálkefe. De kinek mi válik be. :)

2018. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!