Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdőknek milyen alapozót...

Kezdőknek milyen alapozót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, és mostanában kezdtem el sminkelni. Olyan alapozót keresnék, ami olcsó, és nem sárgára oxidálódik.

Köszönöm a segítséget!:)



2018. szept. 2. 13:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg BB krémet vegyek?
2018. szept. 2. 13:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát milyen a bőröd? Zsíros vagy száraz? Milyen az alapszíne? Milyen a tónusa? Ez így kevés :)
2018. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Garnier BB Krémet hasznàlok és nagyon szeretem. Mivel kicsit pattanasos vagyok ezért én zsíros bőrre valót hasznàlok.

Ezen kívűl én porpúdert is hasznàlok hogy matt legyen az arcom. Meg sokkal tartósabb is marad.

2018. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Loreal True Match alapozot hasznalok. Nekem eddig ez vált be a legjobban.
2018. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is garnier bb krémmel kezdtem, most így “haladokent” vichyt mer érzékeny a borom:)
2018. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maxfactor Performance alapozó. Maximális fedés, és lehet 3000 forint körül mozog, de joy napokon érdemes megvenni féláron és sokáig elég nagyon.
2018. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!