Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna bőrűek, szolisok ti sem...

Barna bőrűek, szolisok ti sem találtok itthon megfelelő színű alapozót a bőrszínetekhez?

Figyelt kérdés

Mivel nyár van eléggé lebarnultam, és szinte mindegyik nagyon sápadtan fest rajtam. Ti hol vásároltok? Ebay-en találtam olyan árnyalatot ami jó lenne. Megéri onnan vásárolni? Vagy ti honnan szoktatok?

Köszönöm szépen előre is.


2018. aug. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Mac-nek vannak fekete bőrre való alapozói is, úgyhogy ott biztos találsz megfelelőt.
2018. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A maybelline alapozok is jó színekben vannak, évek óta azt használom és teljesen jó a szolis boromhoz :)
2018. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mendy17 válasza:
Maybelline Fit me! alapozóknak is többféle árnyalata van. Nekem sötét barna (szolis) bőrre is tökéletes! :)
2018. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó csak a Maybelline-ből a 130-as a legsötétebb ami Magyarországon kapható. Az is világos.
2018. aug. 16. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Én túl fehér vagyok azért nem találok jó alapozót :( Menj el egy nagyobb boltba, ott talán nagyobb a választék :D Ebayről ne rendelj, főleg ne Kínából, veszélyes. Alapozót rendelni amúgy sem érdemes mert azt muszáj kipróbálni. Nem tudom budapesti vagy-e, de azt hiszem Douglasban meg NYX boltban van egészen sötét bőrűeknek is alapozó.
2018. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem ismeretlent vennék az Ebayről. Hanem olyat amilyet én használok csak egyel sötétebbet ami nem kapható Magyarországon.
2018. aug. 16. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Rimmel wake me up. Kizárt hogy az világos legyen.
2018. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!