Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sárgásak rajtam az alapozók...

Sárgásak rajtam az alapozók akkor inkább hideg altónusú a bőröm?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem hogy meleg altónusú vagyok, de attól mert szoliba járok gondolom az altónus nem változik. Ezért vettem mindig meleg altónushoz megfelelő alapozót.(Mert le vagyok barnulva, nyáron pedig még jobban) De sárgásak,narancsosak ahogy felteszem, lehteséges hogy mégis hideg lenne az altónusom?Régebben mindig égtem mint barnultam, viszont az ér a csuklómon zöldes ? Lehet hideg az altónus?Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
2018. szept. 16. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a bőröm inkább rózsaszínes.
2018. szept. 16. 17:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok hozzád. Én inkább sápadt vagyok, nyáron rózsaszínes fehér, kék erekkel. De nekem is narancssárga a legtöbb alapozó.

Inkább kék, zöld tónusúkat veszek, vagy direkt rózsásat.

2018. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!