Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hideg nyárként jól állna ez a...

Hideg nyárként jól állna ez a magenta/fukszia színű rúzs?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon közel állok a télhez, hiszen a természetes hajszínem hamvas sötétbarna, a bőröm konkrétan falfehér enyhe rózsaszínes pírral, a szemem pedig szürkés-barnás-zöldes, a színeim mégis sokkal tompábbak és hamvasak ahhoz, hogy tél legyek.

Kb. 3 éve hamvas középszőke a hajam, ami szerintem elég jól áll, és olyan, mintha a természetes hajszínem lenne (4 éves koromig kb. ilyen volt). Na...ennyit arról, hogy vizuálisan el tudjon mindenki képzelni.


Egész idáig kb. csak rózsaszínes beütésű nude, abszolút természetes folyékony rúzsokat használtam. Ilyen pl. a Mac “Back in Vogue”, a Rimmel “Pink Blink”, és az Aden “Shell”.

Nem csak azért használtam ilyen színeket, mert ezek a finomabb árnyalatok közelebb állnak a személyiségemhez, hanem mert eddig valahányszor egy klasszikus vörös rúzshoz nyúltam, mindig az volt az érzésem, hogy egyáltalán nem illik a színeimhez, és túl keménnyé, agresszívvá tesz, és nagyon rosszul áll.


Viszont mostanában, valami csoda folytán elkapott az őrület, és kitaláltam, hogy szeretnék végre “színeket” hordani. 😅

A szokásos pasztellszínek mellett a ruhatáramban nagy hangsúlyt kapnak a sötétebb kékek, a fekete, a levendulaszín, illetve más közepesen sötét és hideg árnyalatok.

Egész idáig a szemöldökömet sem akartam drasztikusan kihangsúlyozni, de közben voltam egy sminkesnél, aki azt mondta, hogy a hétköznapokon is nyugodtan használjak dominánsabb színű szemöldökceruzát, mert sokkal karakteresebbé és kifejezőbbé teszi az arcomat.

Mivel a kifejezetten vörös színű rúzsok a meleg beütésük miatt egyáltalán nem állnak jól, így úgy döntöttem, hogy kipróbálnék egy nem túl sötét magentás színt.

Ami most nagyon megtetszett, az az Aden Tattoo szériájából.


Kép: [link]


Viszont félek, hogy ez is kicsit meleg lesz hozzám.


Szóval, mit gondoltok erről az árnyalatról? Esetleg ajánlanátok még olyan folyékony rúzs árnyalatokat különféle márkáktól, amik jól állnának?



2018. aug. 10. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam kipróbálni hogy letöltöttem a telefonomra a YouCam Makeup alkalmazást, ahol (többek közt) megnézheted milyen rúzsok hogy állnának.
2018. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna ez a szín!
2018. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!