Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Park Jimin a BTSből milyen...

Park Jimin a BTSből milyen alapozót használ?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék jó alapozót és Jimin olyan gyönyörű úgy akarok kinézni, mint ő!! Segítsetek kérlek!

2018. szept. 16. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg tőle. Én nem tudom.
2018. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezt csak a sminkese tudja.Ha tudnánk is konkrét márkát,lehet az csak Koreában kapható,itthon nem.Az alapozó csak a bőrhibákat fedi szerintem.Ha tökéletes bőrt szeretnél, ahhoz nagyon sokat is kell tenni. PL.sok folyadék fogyasztása(főleg víz),hogy mindig hidratált legyen a bőröd,és gyorsabb legyen az anyagcseréd, ezáltal kevesebb méreganyag maradjon a szervezetedben, ill. a szövetekben.(gondolom a srácok is ezért isznak gyakran vizet, és nem feltétlenül azért,mert nagyon szomjasak.)kerülni kell a dohányzást,az alkoholfogyasztást is mérsékelni kell.Valamint óvják is a bőrüket a szennyeződésektől(erre is jó a maszk,nemcsak rejtőzködni) Ezenkívűl minden nap gondosan ápolják is az arcukat.Ezeket csak laikusként írtam,nem vagyok kozmetikus,bőrgyógyász. :-)
2018. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jimin nagyon sokat tud a bőrápolásról,ha olvastál volna tényeket róla, tudnád.

Egyébként meg sok vizet isznak, krémek,sok víz és a kaja is nagy szerepet játszik, tehát nem esznek túl zsíros dolgokat(alapból ilyen enyhébb diétán vannak,hogy ne hizzanak el csak izmosodjanak, hús, zöldség, gyümölcs félék és nagyon ritkán esznek olyat amitől hízhatnának, egyébként is ők irtó magasak szóval rajtuk máshogy oszlik el a kaja,de ebbe már ne menjünk bele)

Bisztos olyan alapozót visznek fel az arcára amitől nem igen fog károsodni a bőre,ami persze jó drága is lehet és lehet hogy csak is kizárólag Koreába létezik (Korea első helyen áll az ilyen cuccokban mint alapozó, krémek,ilyesmi, azért ott kevés a pattanásos ember)

2018. szept. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!