Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen árnyalatú vörös rúzs...

Milyen árnyalatú vörös rúzs illene hozzám?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőröm, nagyon sötét, szinte fekete hajam, és szintén nagyon sötét szemem van. Olyan végzett asszonya kinézetű és stílusú vagyok. Milyen árnyalat illene szerintetek? A narancsosabbak, a barnásabbak, vagy a rikítópiros?
2010. jún. 22. 19:45
 1/6 A kérdező kommentje:

egyébként dm-ben eszemben sincs próbálgatni, kipróbálni úgysem tudom az összeset, és nem segítenek, meg vmi jobb márklát szeretnék

douglasban meg lehet, hogy egy bénát fogok ki, és nincs kedve keresgélni, hanem rámondja egy árnyalatra, hogy jó, azt csá.

szóval azért írtam ide, hátha valaki hasonló adottságokkal rendelkezik, és kitapasztalta már.

előre is köszi.

2010. jún. 22. 19:49
 2/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen alkalomra szeretnéd kifesteni. A vörös rúzs az szerintem nagyon dögös, ez inkább bulikra való, de ha én az utcán meglátnék egy ilyet, akkor nem biztos hogy tetszene. Persze mindenkinek más az ízlése. Egyszerűbb alkalmakkor, vagy csak simán az utcán a narancsosabbak és a barnásabb színek jobban illenek. De ez attól is függ, hogy milyen a stílusod. Lehet, hogy neked a vörös rúzs áll jól mindig! :)
2010. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a stílusomhoz a vörös illene, a kérdés igaziból az, hogy a természetes színeimhez(bőr-haj-szemszín) mi llene
2010. jún. 23. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint a narancsosakat ajánlanám. Mert akkor túl nagy kontrasztok lépnének fel az arcodon és túl vadnak látszanál. bár ha neked iylen a stílusod :). De kezd visszajönni a nagyonfehér bőr és a rikítóvörös rúzs divatja:)
2010. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pont az a lényeg gondolom, hogy vadnak látszon =) nekem is hasonló gondom van, hogy milyen rúzs illene, annyi különbséggel, hogy én szőke vagyok. ez a stílus nekem is bejön. =)
2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen... de szerintem a mélyvörös jól állna nekem.
2010. jún. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!