Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most olyan szőkés-világos...

Ha most olyan szőkés-világos barnás a hajszínem és beakarom festetni valamilyen vörös árnyalatú hajszínre akkor az egyből befogja fogni, vagy többszöri hajfestésnél lesz látható rendesen a hajszíne?

Figyelt kérdés

Amúgy eredeti hajszínem világos-közepes barna volt. A melírt nyár közepén rakattam bele.


[link]



[link]


Főleg a 2.-ra gondoltam.


egyébként elég világos a bőröm, és zöld a szemem. ( ha ez fontos )


Köszönöm a válaszokat :):D


2011. jan. 2. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőre vagy másodikra szerintem befogja.

Anyumnak a szőke haját másodszorra fogta be a barna...

Én ebből indultam ki.

De nem 100%-ék

2011. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En mar evek ota voros vagyok, de tavaly voltam olyan bolond, es kiszokitettem a hajam...Aztan persze megbantam, de meg mindig szenvedek azzal, hogy atut a szoke :S Szoval a melir lehet latszani fog, es ott mas arnyalata lesz a vorosnek. De nem fodrasznal voltam, lehet a fodrasz festek, sot, az biztosan jobb. Hajra :)
2011. jan. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)


A szőke melírt azt én is megbántam nagyon :S


A bolti festékek azok nem olyan jók? Szóval, akkor a fodrásznál festessem? Gondolom az biztosabb.

2011. jan. 3. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Masodik voltam:

Hat eddig4 eve mindig boltival festettem a hajam, es egy jo 2 ev utan lett nagyon szep voros (de gondolom te inkabb erre az "auburn"szinre hajtasz :)) Egyebkent most vettem fodrasz festeket, de meg nem volt idom befesteni, majd meglatjuk milyen, de ugye elvileg azok jobbak,erosebbek hisz a boltiak kifejezetten arra vannak, hogy nehogy nagyon elrontsunk vmit. (Keresztanyam fodrasz, es O mondta). De nagyon vigyazz ezzel a szinnel, ha hazilag csinalod! Nemreg vettem 1 hasonlo szinu festeket, es szerencsere gondolkodtam elore es tincset festettem, mert a vegeredmeny sotet lila lett! :/


[link]


ezt a fajta hajfesteket keruld messzire >< Ha van meg kerdes, nyugodtan uzenhetsz :)

2011. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!