Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ér e ennyit ez a gyűrű?

Ér e ennyit ez a gyűrű?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete vásároltam online egy ezüst gyűrűt, x összegért! Arra lennék kíváncsi hogy ér e annyit mint amennyiért vettem . Aki tud légyszi segítsen! Köszi a válaszokat!

2018. szept. 25. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasdelmárlécccimitkérdeztél!!!!!
2018. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Három ismeretlenes egyenlet, dolgozom rajta. Nem tudjuk mekkora, mennyi volt, mennyi ezüst van benne. Türelmet!!!!!
2018. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

x=?

Mekkora a gyűrű?

2018. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy most ér-e annyit, mint amennyiért vetted?


Tudod, a dolgoknak van értékcsökkenése. Az első nagy értékcsökkenést nem az idő okozza, hanem akkor következik be, mikor az eladó gratulál az újonnan megvett akármidhez (különösen autóknál van itt egy nagy ugrás - egy vásárlás után azonnal az autó jóval kevesebbért adható el, mint a bolti ára volt). Szóval valószínűleg kevesebbet ér, kivéve, ha te vagy mondjuk Ferenc pápa, Christiano Ronaldo vagy valamilyen celeb, akinek a fanjai bármit 5x-ös áron megvennének, amit az illető megérintett, pláne ha egy hétig használta is.

2018. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azigen!
2018. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🔫
2018. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy tárgy/ekszer értéket nem csak a benne lévő nemesfém mennyisége határozza meg, amúgy.
2018. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezzel nem megyek semmire !


30.000 Ft -ert vettem a gyűrűt !


Online ,egy lánytól aki méretprobléma miatt hírdette !!


Az itt a gond ,hogy pár nappal kesőbb ,egyre tobben írták ki az illetőről hogy szereti átverni az embereket !

2018. szept. 26. 08:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne semmi drágakő, akkor kizárt, hogy egy ezüstgyűrű 30.000. forintot érjen. Ennyibe egy kő nélküli komolyabb aranygyűrű kerül.
2018. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ezüstgyűrűk sokkal olcsóbbak, mint az aranygyűrűk, mert az ezüst sokkal-sokkal olcsóbb. Szerintem átvertek. Hülye voltál, ez a tanulópénz volt, visszakapni nem fogod :-(. Legközelebb majd gondolkodsz, mielőtt ilyesmit veszel.

2018. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!