Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik paletta vált be...

Nektek melyik paletta vált be / tudnátok mondani nagy kiszerelésű minőségi palettát?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Urban Decay Ultimate Basics a kedvencem,

Urban Decay Naked Heat

OPV Beauty Yemoja paletta

Too Faced Natural Matte Eyeshadow Palette

The Balm Meet Matte Trimony is elég jó

Affect Naturally Matt

Essence Follow Your Heart Palette (meglepően jó minőségű)

Lancôme Proenza Schouler Eye paletta

Smashbox Cover Shot Palette

Kryolan Basics Eyes 10 színű paletta

Sigma Warm Neutrals

2018. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy kiszerelésűűű??? Nekem a Lora márkától a Lora 8 color eyeshadow Nevű vált be. Imádom, még most is van belőle. Van benne kétféle kék, kétféle zöld, kétféle szürke és világos rózsaszín.


Meg a Revers márkájú szemhéjpúder-palettákat is imádom, jó fajták; igaz, hogy nem túl nagy, de baromi olcsó áron kapható.

2018. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen típusút szeretnél. Lehet kapni külön hideg és meleg árnyalatúakat is, színtípusodnak megfelelően. Ha mind2 színcsoport jól áll: Utban Decay Smoky palettát ajánlom.


Vagy ha színeset szeretnél, megint csak több a lehetőség: Urban Decay Naked Heat pl. tipikus meleg színes paletta.


Lehet kapni vegyes palettákat is, BH Cosmetics 88 színű pl. vagy a Revolution nagyobb palettái. Ezek is jók és tényleg minden van bennük.

2018. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Én eddig nagyon balf#cul vettem palettákat például legutóbbi 28 színből állt összesen, jó ha kettőnek volt eltérő/látható színe, a többi mind szürke volt,ezmellé nagyon gyorsan “lepörögtek és egybe is folytak egy idő után.

2018. szept. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!