Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani olyan oldolt,...

Tudtok mondani olyan oldolt, ahonnan jó minőségű táskát tudok rendelni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Sajnos minden hátizsákom tönkrement, de most lesz szeptember és hát ugye suli is... Szeretnék olyan hátizsákot venni ami tényleg jól bírja a strapát (szóval jó minőségű) de olcsó.. és tudom, hogy ez a kettő kombináció nem annyira létezik de igazából egy egyszerű fekete táska is jó..:D szóval tudnátok nekem olyan internetes oldalt ajánlani, ahol tudjátok, hogy nem vékony anyagú táskákat küldenek ki(sok tankönyv miatt fontos ez..:D)és nem valami iszonyat drága?



2018. aug. 21. 18:16
 1/4 anonim válasza:
Nézz fel a Shopalike oldalra, vagy a Sinsayra :) nagyon jó áraik vannak és a cuccok is jó minőségűek ;)
2018. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uu köszi a tippet! Mindenképp megnézem, mert jól hangzik:D ment a zöld kész;D
2018. aug. 22. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Vans táskát. Az áruk elviselhető, és én már 4 éve használom suliba es máshova is. Minden évben egyszer kimosom, és olyan mint mikor megvettem :)
2018. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem én is azokat és nekem is tetszenek az volt az egyik lehetőség.. bár most néztem az oldalukat és annyira nem láttam olyat ami miatt 12.000ft-ot kiadnék:D
2018. aug. 24. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!