Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetek interneten ehhez...

Hol vehetek interneten ehhez hasonló táskát 10ezer ft alatt?

Figyelt kérdés

A szín az lehet vagy ugyanilyen, vagy rózsaszín, fekete, szürke. De más szín is jó lehet.

[link]


2010. jún. 23. 10:51
 1/8 anonim válasza:
vatera teszvesz
2010. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kínaiakban lehet kapni hasonló mintáját és formájút (kb 3000Ft) De ezek Louis Vuitton táskák. Nem olcsók. Én is nagyon szeretnék ilyet, de sajna nincs pénzem eredetire :(
2010. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén a Vaterát, TeszVeszt ajánlom, de természetesen ott hamisítványokat árulnak, mivel a LV táskák többszázezer Ft-ba kerülnek.
2010. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ját ezért nem többszázezer. Mert pesten van márkabolt és már 20000-ért is vehetsz. Ha jól emlékszem egyszer megnéztem és a legdrágább LV táska több mint 1 000 000 :D
2010. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Louis Vuitton táskákat,Párizsban (Franciaországban) gyártják,mikor kint voltunk Párizsban bementünk egy ilyen boltban és több milliokért volt bőrönd,táska,pénztárca.


Ez a táska luxustáskának felel meg,ezeket a táskákat a mai napig kézzel tártják ezért is drágább,mint az átlag táska,így elis terjedt a gazdag hülgyek világágban és ma már majd megfizethetetlen árat kérnek el érte.


Törökországban gyakorlatilag fillérekért vehetsz LV táskákat.

De ezek mind hamisitottak,de ma már elég szép kis hamisitott táskákat készitenek,megfizethető áron.



Személyes megjegyzés: Szerintem aki ilyen táskával mászkál azok többsége mind hamisitott (és a többség már ránézésre megmondja,hogy HAMIS) és nagyon égő,hogy ott mászkálsz az 'LV' táskával miközben mindenki tudja,hogy hamis.

De ha neked ez nem égő akkor ott a kínai és a teszvesz-vetera ott is kapsz már kevés pénzért.

2010. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de mindenkinek olyan van, amit belinkeltem és én már nem akarok ugyanilyet venni ezért kéne más színű/márkájú stb.
2010. jún. 23. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen LV táskám van [link]


Csak annyi más benne mint az eredetiben hogy egy helyen van ráírva az a kis Louis Vuitton felirat az oldalán, nem két helyen! Ez is hamisítvány, viszont sokkal jobb fajta mint mások. Merthogy a hamisítványok között is van árkülönbség = minőségkülönbség.


Én Olaszországban vettem 42 euroért (kb 12000Ft)


Ami a leggázabb viszont, az ócska hamisítványok.. azok nevetségesek pl. LX vagy Lui Vitton feliratokkal.. röhejes. Ilyet szerintem semmiképp ne vegyél!

Ha ilyen táskát akarsz akkor vagy ne vegyél vagy szánj rá 10000Ft-nál többet!

2010. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
10 ezer alatt ilyet sehol, maximum ha hamisítvány, de szerintem az is több mint 10 ezer. Barátnőmnek van 3 is, és még kiegészítők is (pénztárca, sál, ilyenek), de kb. csilagászati áron szerezte be őket...
2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!