Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hab állagú alapozóra kell...

Hab állagú alapozóra kell rakni púdert? Korrektort alapozás előtt vagy után kell felvinni?

Figyelt kérdés

Hab állagú alapozóm van.Korrektorozni előtte vagy utánna érdemes?Nagyon sok mindent olvastam már,sok helyen azt hogy előtte,és sok helyen hogy utánna.Hab alapozónál hogy kell?És erre kell púder?Nincs zsíros a bőröm csak 1 picit az orrom szokott csillogni,meg a homlokom ha izzadok.

Köszönöm előre is a válaszokat:)


2010. jún. 23. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

korrektor-alapozó-púder


egy szakértő :D

2010. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szakértő:D
2010. jún. 23. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

először alapos arc tisztítás utána jöhet az ALAPOZÓ és ezután a korrektor mivel az elfedés a lényeg ha először helyezed fel akkor csak a kezeddel vagy az alapozó szivaccsal szétkened és semmit nem fog fedni.


Ha szemed körül alkalmazol a karikák eltüntetésére folyékony korrektort azt viszont az alapozó előtt paskoló és nem kenegető módszerrel kell felvinni.


A smink fixálása érdekében használhatsz púdert ha nem kelt maszk hatást, de nyáron a nagy melegben nem valószínű, hogy sikeresen meggátolja a víz cseppek kialakulását az arcodon.


Nyáron a legpraktikusabb és a bőrnek is a legtökéletesebb a színezett hidratáló magas fényvédő faktor számmal, ami egy üde arcot eredményez ha hibák találhatók a bőrön akkor a tetejére még nyugodtan nem vastagon helyezhetsz korrektort, itt a púder teljesen felesleges.:D


Remélem tudtam segíteni, én így alkalmazom őket:D Próbáld ki a többi lehetőséget is és ami a legjobban beválik azt utána nyugodtan alkalmazd:D

2010. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!