Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi a vélemény a szemöldö...

Fiúk! Mi a vélemény a szemöldöktetoválásról? Őszintén!

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok, ami egy csík vagy kék, meg ilyen nagyon ronda, hanem a normális fajtákra... Igazából én is megcsináltattam már 1éve,és igazából senki nem mondta, hogy csúnya, sőt sokan észre sem vették (főleg férfiak). egy tetoválás tudom nem lehet természetes, de nekem tényleg olyasmi, igazából csak karakteressé tette az arcomat. Sokat kínlódtam kozmetikusként saaját magamnak, hogy szép legyen, de nem sikerült soha... Most meg annyi negatívumot olvasok a témával kapcsolatban... tényleg gáz?
2010. jún. 23. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, bocsi. Nagynénémnek is van, barna, szerintem neki jól áll. Ha szép, és illik az arcodhoz, akkor ne foglalkozz a negatívumokkal.
2010. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van és nekem sem veszi észre szinte senki,mert nekem is tök természetes.

Szerintem egyáltalán nem ronda,ha szépen van megcsinálva,igényesen és illik az archoz.

Meg szerintem sokkal szebb egy szépen elkészített szemöldöktetoválás,mint egy hiányos vagy rossz ívű stb. szemöldök!

:D

Üdv!

2010. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek az előttem szólokhoz! Köszi csajok! :)
2010. jún. 23. 20:48
 4/13 anonim ***** válasza:

nincs nagy jelentősége, de nekem nem tetszik sem a rajzolt sem a béna formára tépett sem.

sok lány elfelejti, hogy a tükör oldalról nem mutat meg,

engem zavar ha nincs plasztikája valaminek aminek kellene lennie. F

2010. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Az én anyukámnak is van és neki nagyon elrontották minden nap kiikell festenie, mert különben látszik, hogy ronda pirosas.

De egyépként ha olyan helyen csináltatod ahol már többen is csináltattak és megvannak vele elégedve akkor nem lehet gond.

Sok sikert!!!!!!!!!!!

2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én még soha a büdös életben nem láttam szép tetovált szemölcsököt. Hiányzik a természetesség belőle. Nagyon ronda, legyen akármilyen. Azt meg valamiért nehezen hiszem el hogy nem veszik észre. Biztos észrevették már, csak mit mondjanak rá, hogy ronda? Hát nemtudom... Küldj képet, de én nehezen tudom elképzelni:S


fiú vagyok

2010. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó sráccal.
2010. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Képet nemtok küldeni, meg nem is akarom felrsakni a képemet a netre...:) Sajnos tudom, hogy ez a fiúk vélemyénye, és meg is értem. Én is láttam már olyant, az utcán, hogy nem tudtam róla levenni a szememet, de tényleg. Nekem tényleg barna színe van,és ha olyanom van át szoktam festeni szemöldökfestékkel, mert szőke vagyok és nem szép ha felette virít a szőke szemöldököm... :) Anyukádnak azért pirosas, mert nem jó minőségű vot a festék, illetve már kopik fakul neki... újra kell csináltatnia, egy normális helyen, ahol minőségi cucokkal delgoznak, ezért jó az internet, csomó helyen van fennt referenciakép.
2010. jún. 24. 09:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer beszélgettünk erről valahol és mondtam h szerintem nagyongáz,erre megszólalt nagynéném barátnője h nekiis tetovált...:D:DSzóval van akinek jól áll és van akinek nem.
2010. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) ez vicces, tehát TE sem vetted észre bizony... :)
2010. jún. 24. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!