Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi a vélemény a szemöldö...

Fiúk! Mi a vélemény a szemöldöktetoválásról? Őszintén!

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok, ami egy csík vagy kék, meg ilyen nagyon ronda, hanem a normális fajtákra... Igazából én is megcsináltattam már 1éve,és igazából senki nem mondta, hogy csúnya, sőt sokan észre sem vették (főleg férfiak). egy tetoválás tudom nem lehet természetes, de nekem tényleg olyasmi, igazából csak karakteressé tette az arcomat. Sokat kínlódtam kozmetikusként saaját magamnak, hogy szép legyen, de nem sikerült soha... Most meg annyi negatívumot olvasok a témával kapcsolatban... tényleg gáz?
2010. jún. 23. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az,ami a te véleményed a házasságról.

felesleges,és fájdalmas.

2010. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából egy nő ennél ezerszer fájdalmasabb dolgot is átél... Amúgy meg a kontúr vonal után elérzéstenítik. Házasság? Van benn valami... :)
2010. jún. 24. 21:07
 13/13 A kérdező kommentje:
Még valaki? Kiwi vagyok ááám! :)
2010. jún. 24. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!