Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a porcelán köröm? És...

Milyen a porcelán köröm? És kinek mi a tapasztalata vele? Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves vagyok és ez lenne az első műkörmöm. Gondoltam ha már mindenkinek van akkor én is kipróbálnám.

Kaptunk egy szórólapot hogy az utcánkban egy szalonban 2500 forinttól készítenek porcelán körmöket és elgondolkoztam rajta hogy milyen lenne ha nem zselé hanem porcelán körmöket csináltatnék.

Tényleg nagyon hamar összetörik? Vagy ez egyén függő és ki kell tapasztalni kinek mi válik be?


2018. okt. 10. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy akril származék, mint a zselé, csak nem egy kész műgyanta van a tégelyben, hanem egy por, amit egy folyadékba mártott ecsettel vesz fel a körmös, majd kialakítja belőle a kívánt formát.

Youtubeon van videó, meg tudod nézni.

Nem törik jobban, semmi negatív tulajdonsága nincs.

[link]

Viszont 2500ért nem biztos, hogy jó ötlet... Túl olcsó. Valami biztos nem stimmel, ha ilyen olcsón dolgozik

2018. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!